Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - gra planszowa

1-5 graczy
60 min.
14 lat
Cena 359,00 zł
Brutto
+ koszty wysyłki (od 12 zł)
Ilość
Obecnie brak na stanie

W tej chwili sprzedaliśmy wszystkie egzemplarze i czekamy na dostawę. Zapraszamy wkrótce.

Jeśli po zakupie rozmyślisz się, możesz zwrócić grę w ciągu 14 dni. Przyjmiemy nie pytając o powody i zwrócimy pieniądze. Warunkiem jest jedynie zwrot gry w nienaruszonym stanie, w zafoliowanym fabrycznie opakowaniu.

Jesteśmy też na Allegro (100% poleceń, zadowolenie 5/5)

 

Polityka prywatności

  Warunki dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

"Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie" to nowoczesna przygodowa gra planszowa w stylu high fantasy, w której 1-5 graczy w wieku od 14 lat wyrusza z misją przez niebezpieczne krainy Tolkienowskiego świata, od Gór Szarych do Gondoru, by bronić go przed siłami ciemności. Gracze współpracują ze sobą w seriach rozgrywek trwających po ok. 60 minut, łączących się w wielką fabularną kampanię. Gra należy do nowego gatunku cyfrowych gier planszowych, a jej dodatkowym uczestnikiem jest specjalna aplikacja na telefon lub tablet, przyjmująca rolę mistrza gry i prowadząca uczestników za każdym razem poprzez nowe przygody, a także sterująca ruchami sił Ciemności.

Instrukcja składa się z 15 stron zasad, jednak do rozpoczęcia gry należy przyswoić sobie tylko zawartość stron 4-5 oraz ostatnią, zawierającą skrót najważniejszych zasad. Resztę instrukcji możemy poznać w trakcie gry, którą prowadzi wspomniana aplikacja na telefon, tablet lub PC (jest do pobrania za darmo z serwisów Google Play, IOS App Store, Steam czy Amazon Appstore, oczywiście również w wersji polskiej). Baza scenariuszy podpowiadanych przez aplikację oraz system budowania planszy z modułów sprawia, że każda rozgrywka wygląda inaczej i nawet biorąc udział w tych samych przygodach przeżywa się inne historie. Dla osób, które brały kiedyś udział w sesjach RPG, sposób prowadzenia gry przez aplikację będzie bardzo znajomym doświadczeniem.

Kampanię rozpoczyna się od wyboru poziomu trudności i ustalenia pola zapisu stanu gry. Następnie każdy z graczy wciela się w jedną z sześciu proponowanych postaci: Aragorna, Legolasa, Bilba, Gimlego, Elenę lub Beravorę (dwóch ostatnich w książkach nie występowało). Każdy z nich posiada unikalne cechy oznaczone na kartach umiejętności, umie też władać innymi broniami, które wykorzysta przeciwko orkom, goblinom i innym złym stworzeniom. Każdemu też aplikacja losuje począkowy zestaw przedmiotów, których karty wybieramy z talii.

Cała linia fabularna składa się z kilkunastu przygód, czyli kilkunastu sesji trwających ponad godzinę. Wynik każdej przygody ma wpływ na dalszą część kampanii, tj. na kolejne przygody, które mogą okazać się łatwiejszym lub trudniejszym wyzwaniem. Gra jest jednak doskonale zbalansowana i nie eliminuje uczestników w trakcie kampanii.

Podczas wyprawy bohaterowie opowieści stoczą walki z potężnymi wrogami, odnajdą zaginione skarby i pradawną wiedzę oraz rozwiną swoje umiejętności. Aby stawić czoła siłom Ciemności i przetrwać, będą musieli nauczyć się współpracować i wspólnie pokonywać napotykane przeszkody. Nie wszystkie zagadki uda się rozwiązać, nie wszystkie walki wygrać, gra jednak będzie toczyć się dalej, niezależnie od wyniku pojedyńczych przygód. Nie będzie też rywalizacji o indywidualne zwycięstwo: wygrywa lub przegrywa cała drużyna.

Stwórz swoją własną Drużynę, zbierz przyjaciół, spakujcie plecaki i wyruszcie by zostań bohaterami wolnych ludów Śródziemia!

Rebel
5902650613379

Parametry

Rodzaj
Samodzielna gra
Czas rozgrywki
60 min.
Minimalny wiek
14 lat
Minimalna Ilość graczy
1
Maksymalna ilość graczy
5
Karty Mini American (41x63mm)
337
Karty Tarot (70x120mm)
6

Przedłuż trwałość swojej gry

Polecamy zabezpieczenie od samego początku kart gry przed zdarzającymi się w trakcie używania zagnieceniami rogów, zabrudzeniem, zalaniem etc. za pomocą przezroczystych koszulek specjalnie dopasowanych do rozmiarów kart.

Pasujące koszulki to:

  • Mini American (41x63mm): 337 szt.
  • Tarot (70x120mm): 6 szt.

Grałeś/grałaś w tą grę? Podziel się opinią z innymi!

Na podstawie 0 opinii - 0 1 2 3 4 0/5
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Dodatki, rozszerzenia i akcesoria

Jak wygląda u nas zamówienie gry "Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie"?

Przyjmujemy płatności za pośrednictwem bramek PayU i Przelewy24 oraz za pobraniem, a wysyłamy do paczkomatów Inpost oraz bezpośrednio do domu kurierem - również Inpost. Z tym przewoźnikiem nigdy nie zdarzyło nam się zgubienie ani uszkodzenie zawartości.

Zwykle kilka egzemplarzy mamy już spakowanych do pudełek, więc po wypełnieniu formularza dostawy i płatności tylko zaklejamy i dodajemy etykietę z adresem. Pakujemy wykorzystując ekologiczne, biodegradowalne "chrupki" i dobrze zabezpieczamy przed zgnieceniem.

Jeśli zamówisz:

do 12:00 w poniedziałki, wtorki i czwartkipaczka wyjedzie jeszcze tego samego dnia, zwykle ok. 13-tej
do 8:00 w środy i piątki
w pozostałych godzinach paczka wyjedzie najpóźniej ok 8 rano następnego dnia roboczego.

Zarówno przesyłki paczkomatowe jak i kurierskie dochodzą na drugi dzień po wysłaniu (w 99% przypadków). Nasz pomocnik Pispiza* mówi, że jeśli zamówisz teraz, dostaniesz grę pojutrze

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: +48 518 102 074

*Pispiza - w języku Indian Lakȟóta piesek preriowy, zwierzątko znane ze swojego sprytu, zapobiegliwości i zaradności. U nas - sprytny i zaradny elektroniczny pomocnik, który uzupełnia nasze zapasy i dba o wysyłkę na czas.