Posiadłość Szaleństwa (2 ed.)

(1)
  • Posiadłość Szaleństwa (2 ed.)
  • Posiadłość Szaleństwa (2 ed.) Producent Galakta
  • Ilość graczy:1-5 graczy
  • Minimalny wiek: od 14 lat
  • Czas gry:2 godz.
Cena: 504,30 zł + wysyłka 8,99 zł

Brak w magazynie

Opis
Dane techniczne

Posiadłość Szaleństwa to kooperacyjna gra dla 1-5 uczestników w wieku od 14 lat wzwyż, inspirowana nowelami grozy H.P. Lovecrafta. Drugie wydanie przynosi ze sobą zupełnie nowe scenariusze, wysokiej jakości figurki (część z nich trzeba samodzielnie skleić ponieważ są tak duże, że nie zmieściłyby się do pudełka), a przede wszystkim klimat wszechobecnej grozy i tajemnicy...

Gra należy do tzw. planszówek hybrydowych: integralną częścią rozgrywki jest aplikacja na smartfon, tablet lub komputer PC, pełniąca rolę "mistrza gry". Aplikację bez dodatkowych opłat można pobrać z serwisów Steam, Apple AppStore, GooglePlay lub Amazon Appstore.

Jako badacze będziecie eksplorować poszczególne obszary Posiadłości, próbując zebrać wskazówki i odsłonić tajemnice. Będziecie musieli znaleźć sprzymierzeńców, odkryć tajemnicze kryjówki, rozwikłać zagadki oraz zmierzyć się z potworami z pogranicza jawy i koszmarów. Każdy z uczestników posiada unikalne talenty i doświadczenie, ale wszyscy wygrywają lub przegrywają wspólnie. Czy uda się Wam wyjść cało z Posiadłości Szaleństwa? 

Dane techniczne

Wersja językowa Polska (PL)
Wymiary pudełka 29.50 cm x 29.50 cm x 13.50 cm
Waga 2.80 kg
Wydawca Galakta

Te planszówki mogą Cię zainteresować: