Notice: Funkcja WP_Scripts::localize została wywołana nieprawidłowo. Parametr $l10n musi być tablicą. Aby przekazać dane do skryptów, proszę użyć funkcji wp_add_inline_script(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.7.0.) in /usr/home/michalkm/domains/wgrygranie.pl/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 5905

Z radością informujemy, że wysyłka gry "Talisman: Magia i Miecz" rozpocznie się znacznie wcześniej, bo już 23 marca!.

Już w marcu w naszej ofercie pojawi się interesująca gra dla miłośników natury i swobodnych wędrówek po polach i lasach.

Lubię klimat fantasy: elfy, krasnoludy, trolle, smoki, czary i niezwykłe przygody, ale w gronie rodzinnym prawdziwych sesji D&D urządzać się za bardzo nie da – samych przygotowań jest po prostu za dużo. Za to zawsze da się wyciągnąć z pudełka Talisman: Magia i Miecz, który stopniowo stał się naszą ulubioną grą rodzinną.

Osadnicy z Catanu to jedna z pierwszych europejskich gier, które zdobyły popularność w USA - tak dużą, że Washington Post nazwał ją "grą planszową naszych czasów". Wymyślona w Niemczech w 1995 (orig. Die Siedler von Catan), popularnością przewyższyła równie słynne Monopoly.

W ostatnich latach gry planszowe przeżywają prawdziwy renesans, a każdego roku w Polsce wydaje się dziesiątki nowych tytułów. Tylko nieliczne osiągają sukces, a już zupełnie wyjątkowe są gry, które wznawia się i wydaje w coraz to nowych wersjach na przestrzeni kilkunastu lub kilkudziesięciu lat. Wybraliśmy dla Was pięć takich ponadczasowych propozycji.